Johanka - Bonnie Gold Kajpeto

Moje CV

Narodila jsem se 21. ledna 2018 ve znamení Vodnáře v CHS Kajpeto. Mám se naprosto báječně, protože si mě vybrala Věrka s Jardou. Jasně, že když si mě odvážela Věrka jako malinkou v 8 týdnech od maminky, tak jsem se trošku bála a bylo mi smutno. Ale to přešlo hned, jak jsem přijela k nim domů. Tam na mě totiž nečekal jen Jarda, ale ještě Bettynka, Anežka a Akim a tak vůbec nikdy nejsem sama, pořád mám kolem sebe svou rodinu, mé největší a nejbližší kamarády. 
Jsem úplně největší mazel, ale svému znamení Vodnáře vůbec nedělám ostudu. Miluji vodu a jak můžu skočit do rybníka, do řeky či potoka, jsem tam. Baví mě aportování, dohledávání v terénu, mám v sobě lovecké geny. Co mě ale tedy vůbec nebaví jsou výstavy. Ale ten lov a práce v lese a procházky, to je moje. Vždyť také OVVR jsem udělala na plný počet bodů. 232 bodů z 232 možných.
Tak to jsem já. 
Věrka s Jardou mi říkají, že na jaře 2021 budu mít štěňátka. S Akimem. Teď začíná podzim 2020 a teoreticky bych už asi mohla. Akim si to tedy také myslel, že už by to šlo, ale Jarda byl neúprosný a nedovolili nám to. Dokonce spal s Akimem 14 dnů v karavanu, aby prý náhodou k něčemu nedošlo. No tak holt až na jaře. Těším se na to, jaká budu šťastná máma a Akim úplně báječný táta. Miminka budou určitě po nás. Krásná a chytrá.